Asterix – Zevenhoven

Asterix - NL-10214

Prijsvoorbeeld € 1269,- per week

4 sterren
Check beschikbaarheid en prijzen

Beschrijving

Meer over Asterix in Zevenhoven

Dit unieke grote 10 persoons appartement heeft een vloeroppervlak van 165m2 voor een zeer comfortabel verblijf. Hier beschikt u over alles voor een zorgeloze vakantie. Het ruim opgezette appartement beschikt over een begane grond (deze is gelegen op de eerste etage) met een slaapkamer met 2 boxspring bedden, deze slaapkamer is volledig rolstoeltoegankelijk. Er is aangrenzend aan de slaapkamer beneden een badkamer gelegen met douche, wasmachine en toilet. Op de bovenverdieping zijn 3 ruime slaapkamers gelegen ook met boxspring bedden. De Woonkamer met compleet ingerichte keuken is zeer ruim en licht, de keuken is van alle gemakken voorzien, inductiekookplaat 4 pits, vaatwasser, combi-magnetron. Op de 2e etage van het appartement bevindt zich een vide die u prachtig uitzicht geeft over de landerijen van Zevenhoven. De badkamer op de 2e etage beschikt over een ligbad en een aparte inloopdouche, 2 wastafels en een toilet. Bezoek vanuit dit unieke vakantiehuis de mooie Hoofstad van Nederland Amsterdam. Op maar liefst 15km van uw vakantiehuis is de stad gelegen deze is goed te bereiken met het openbaar vervoer of met de auto. Nieuwkoop met zijn Nieuwkoopse Plassengebied is een onderdeel van Natuurmonumenten en een stiltegebied. Sinds kort heeft Nieuwkoop een strandje en een gezellige strandtent waar u in de zomer heerlijk kunt vertoeven. Nieuwkoop ligt wat verscholen, weg van de snelweg, maar is vanuit het verleden al geliefd vanwege haar landschappelijke schoonheid. De Haagse school met schilders als Israel Weissenbruch en Maris hebben dit op vele doeken vastgelegd. Het dorp kent een rijke historie vanuit de veenwinning en het smederij-ambacht Nieuwkoop telde door de eeuwen heen honderden smederijen waarvan er nog slechts enkele zijn overgebleven. In het Smederijmuseum is te zien hoe deze ambachtslieden vroeger hun beroep uitoefenden.

Bekijk Asterix op de kaart

Maximaal aantal personen: 10

Geen internet aanwezig
Huisdieren niet toegestaan

Meer afbeeldingen

Afbeeldingen Vakantiehuis Asterix – Zevenhoven

Asterix Asterix Asterix
Asterix Asterix Asterix
Asterix Asterix Asterix

Meer info en boeken

Bekijk beschikbaarheid van en alle prijzen voor Asterix bij onze partner Chalet.nu.
chalet.nu

Land: Nederland
Regio: Zuid-Holland
Stad: Zevenhoven
Type: Vakantiehuis
Huiscode: NL-10214

Deze vakantiewoning wordt u aangeboden door Boekvakantiehuisjes.nl i.s.m. Chalet.nu Vakantiewoningen.
Vakantiehuis, Chalet, of kasteel. Je boekt het voordelig bij Chalet.nu
De hier getoonde informatie en prijzen is slechts informatief en onder voorbehoud!

Chalet.nu Vakantiehuizen